MultiCAD sestava - 1/3 - Integrace 3DEXPERIENCE Autodesk Inventor

  Collaborative Designer pro Inventor propojuje AUTODESK Inventor s platformou 3DEXPERIENCE a umožňuje bezpečné sdílení návrhových dat v rámci celého podniku. 

  Ve video ukázce lze zhlédnout uživatelské prostředí CAD softwaru Autodesk Inventor s integrací do platformy 3DEXPERIENCE a způsob ukládání dat.

  Pomocí platformy 3DEXPERIENCE můžete snadno vytvářet hybridní – multiCAD sestavy, což konstruktérům umožňuje spolupracovat na konstrukční jednotce s využitím jejich stávajících nástrojů CAD, jako jsou Autodesk Inventor, SolidWorks, CATIA a další. Tím zachováte hodnotu svých často nemalých investic do těchto nástrojů a zároveň zefektivníte využití svých konstrukčních možností. Konstruktéři, tak mohou společně vytvářet 3D data v různých formátech CAD, provádět s nimi potřebné operace, sdílet je s ostatními účastníky projektu nebo s dodavateli.

  Dosažení efektivní spolupráce je současným problémem velkých i malých společností. Snadná víceoborová spolupráce se všemi zúčastněnými stranami v různých CAD systémech, a zároveň správa dat z jednoho zdroje, je klíčovou dovedností platformy 3DEXPERIENCE. Kromě toho se budete moci podílet na změnových procesech a poskytovat ostatním zainteresovaným stranám ve firmě (případně i mimo ni) přímý přístup k aktuálním návrhovým datům, která potřebují pro konkrétní úkoly a následující činnosti.  Znáte Inventor? Jakou metodou si zálohujete a sdílíte data? Zajímalo by Vás něco konkrétněji z této oblasti? Neváhejte se zapojit do diskuse! 
  You must login to post a comment.
  Nahrávání komentářů... The comment will be refreshed after 00:00.

  Buďte první a okomentujte příspěvek.


  BEKO Engineering, spol. s r.o.

  1. máje 871/13 Palác Centrum, část A
  460 07 Liberec III

  Tel.: +420 485 387 555
  Email.: info@beko-engineering.cz 

  © 2024 BEKO Engineering spol. s r.o. All Rights Reserved.

  Please publish modules in offcanvas position.