MultiCAD sestava - 2/3 - Integrace 3DEXPERIENCE SolidWorks

  Collaborative Designer pro SolidWorks propojuje CAD Systém SolidWorks s platformou 3DEXPERIENCE a umožňuje bezpečné sdílení návrhových dat v rámci celého podniku. To pomáhá zkrátit dobu jednotlivých cyklů a celkově zajistit efektivní spolupráci.
  Pomocí platformy 3DEXPERIENCE můžete snadno vytvářet hybridní sestavy, což konstruktérům umožňuje spolupracovat na konstrukční jednotce s využitím jejich stávajících nástrojů CAD, jako jsou Autodesk Inventor, SolidWorks, CATIA a další. Budete tak moci zachovat hodnotu svých stávajících investic do těchto nástrojů a zároveň zefektivnit využití svých konstrukčních možností. Konstruktéři tak mohou společně vytvářet 3D data složená z různých formátů CAD a provádět s nimi další operace nebo je sdílet s ostatními účastníky projektu pro lepší možnosti spolupráce.
  Díky této integraci můžete propojit Inventor s platformou 3DEXPERIENCE a sdílet návrhová data s ostatními. Můžete snadno spolupracovat se zúčastněnými stranami na víceoborových a více CAD definicích výrobků a zároveň spravovat svá data z jednoho zdroje. Kromě toho se budete moci podílet na změnových procesech a poskytovat ostatním zainteresovaným stranám ve firmě přímý přístup k návrhovým datům, která potřebují pro konkrétní úkoly.

  Znáte SolidWorks? Jakou metodou si zálohujete a sdílíte data? Zajímalo by Vás něco konkrétněji z této oblasti? Neváhejte se zapojit do diskuse! 
  You must login to post a comment.
  Nahrávání komentářů... The comment will be refreshed after 00:00.

  Buďte první a okomentujte příspěvek.


  BEKO Engineering, spol. s r.o.

  1. máje 871/13 Palác Centrum, část A
  460 07 Liberec III

  Tel.: +420 485 387 555
  Email.: info@beko-engineering.cz 

  © 2022 BEKO Engineering spol. s r.o. All Rights Reserved.

  Please publish modules in offcanvas position.