MultiCAD sestava - 2/3 - Integrace 3DEXPERIENCE SolidWorks

  Collaborative Designer pro SolidWorks propojuje CAD Systém SolidWorks s platformou 3DEXPERIENCE a umožňuje bezpečné sdílení návrhových dat v rámci celého podniku. To pomáhá zkrátit dobu jednotlivých cyklů a celkově zajistit efektivní spolupráci.
  Zorganizovat efektivní kooperaci konstruktérů v rámci projektů může být náročné, obzvlášť pokud využívají vícero CAD nástrojů. Zajistěte si snadné sdílení dat a využijte zcela uživatelské možnosti konstrukčních systémů. Nebraňte se vytváření 3D dat v různých formátech! Dopřejte si možnosti optimalizace a sdílení konceptů i finálních podob dat, snadněji než kdykoliv předtím. 

  Platforma 3DEXPERIENCE umožňuje správu dat z jednoho zdroje, tím zaručuje snadnou a víceooborovou spolupráci se všemi zúčastněními stranami.
  Spusťte aplikaci SolidWorks a propojte ji s platformou 3DEXPERIENCE. Nebraňte se vytváření 3D dat v různých formátech. Dopřejte si možnosti optimalizace a sdílení konceptů i finálních podob dat snadněji než kdykoliv předtím. 

  V naší krátké video ukázce lze zhlédnout integraci platformy 3DEXPERIENCE do CAD softwaru SolidWorks. Dozvíte se, jak lze sestavy dat ukládat, filtrovat a otevírat z vybraných  adresářů.

  Znáte SolidWorks? Jakou metodou si zálohujete a sdílíte data? Zajímalo by Vás něco konkrétněji z této oblasti? Neváhejte se zapojit do diskuse! 
  You must login to post a comment.
  Nahrávání komentářů... The comment will be refreshed after 00:00.

  Buďte první a okomentujte příspěvek.


  BEKO Engineering, spol. s r.o.

  1. máje 871/13 Palác Centrum, část A
  460 07 Liberec III

  Tel.: +420 485 387 555
  Email.: info@beko-engineering.cz 

  © 2024 BEKO Engineering spol. s r.o. All Rights Reserved.

  Please publish modules in offcanvas position.