MultiCAD sestava - 3/3 - Tvorba sestavy 3DEXPERIENCE

  V posledním dílu Vám představíme prostředí 3DEXPERIENCE a vytvoření multi-CAD sestavy z dílů nahraných do platformy v předešlých ukázkách.

  Zabývali jste se již možnostmi ukládání a sdílení dat z různých CAD systémů? Řešíte zvýšení efektivity a kooperace mezi konstruktéry? Rádi bychom Vám představili poslední krátké video z trojdílného seriálu zaměřené na tvorbu multi-CAD sestavy na platformě 3DEXPERIENCE.
   
  Snadná víceoborová spolupráce v různých CAD systémech včetně, správy dat z jednoho zdroje, je klíčovou dovedností platformy 3DEXPERIENCE
  . V naší krátké video ukázce můžete zhlédnout uživatelské prostředí platformy 3DEXPERIENCE a způsob načítaní, vkládání a filtrování dat. Konkrétně se dozvíte, jak vytvořit multi-cad sestavu ze zdrojových dat platforem CATIA V5, Solidworks a Autodesk Inventor. Díky platformě 3DEXPERIENCE získáte úplný přehled a kontrolu nad svými projekty, zefektivníte tok informací a ušetříte investice do jiných neadaptivních řešení.

  Znáte platformu 3DEXPERIENCE? Jakou metodou si zálohujete a sdílíte data? Zajímalo by Vás něco konkrétněji z této oblasti? Neváhejte se zapojit do diskuse! 

  You must login to post a comment.
  Nahrávání komentářů... The comment will be refreshed after 00:00.

  Buďte první a okomentujte příspěvek.


  BEKO Engineering, spol. s r.o.

  1. máje 871/13 Palác Centrum, část A
  460 07 Liberec III

  Tel.: +420 485 387 555
  Email.: info@beko-engineering.cz 

  © 2024 BEKO Engineering spol. s r.o. All Rights Reserved.

  Please publish modules in offcanvas position.