CATIA

  Novinky, řešení, tipy...

  "CATIA je nejvíce preferovaný návrhářský software předními světovými společnostmi"

  MultiCAD sestava - 3/3 - Tvorba sestavy 3DEXPERIENCE

  V posledním dílu Vám představíme prostředí 3DEXPERIENCE a vytvoření multi-CAD sestavy z dílů nahraných do platformy v předešlých ukázkách.

  Ve video ukázce lze shlédnout uživatelské prostředí platformy 3DEPXEIENCE a způsob načítaní, vkládání a filtrování dat.

  Pomocí platformy můžete snadno vytvářet hybridní – multiCAD sestavy. Konstruktéři tak mohou spolupracovat na konstrukční jednotce s využitím jejich stávajících nástrojů CAD. Tým chráníte hodnotu svých, často nemalých, investic do těchto nástrojů a zároveň zefektivníte využití svých konstrukčních možností. Konstruktéři společně vytvářejí 3D data v různých formátech CAD, provádějí s nimi potřebné operace, sdílejí je s ostatními účastníky projektu, nebo s dodavateli.

  Dosažení efektivní spolupráce je současný problémem velkých i malých společností.  Snadná víceoborová spolupráce se všemi zúčastněnými stranami, v různých CAD, a zároveň správou dat z jednoho zdroje, je klíčovou dovedností platformy 3DEXPERIENCE. Kromě toho se budete moci podílet na změnových procesech a poskytovat ostatním zainteresovaným stranám ve firmě, případně i mimo ni, přímý přístup k aktuálním návrhovým datům, která potřebují pro konkrétní úkoly. Na tyto procesy a postupy se zaměříme v některém z dalších ukázek.


  Znáte platformu 3DEXPERIENCE? Jakou metodou si zálohujete a sdílíte data? Zajímalo by Vás něco konkrétněji z této oblasti? Neváhejte se zapojit do diskuse! 

  You must login to post a comment.
  Nahrávání komentářů... The comment will be refreshed after 00:00.

  Buďte první a okomentujte příspěvek.


  BEKO Engineering, spol. s r.o.

  1. máje 871/13 Palác Centrum, část A
  460 07 Liberec III

  Tel.: +420 485 387 555
  Email.: info@beko-engineering.cz 

  © 2022 BEKO Engineering spol. s r.o. All Rights Reserved.

  Please publish modules in offcanvas position.